Як створити та провести квест
Сторінки
- Головна сторінка
- Про мене
- Нормативні документи
- З досвіду роботи
- Географія 6 клас
- Географія 7 клас
- Географія 9 клас
- Географія 10 клас
- Біологія 6 клас
- Біологія 7 клас
- Біологія 8 клас
- Біологія 9 клас
- Готуємось до ЗНО
- Олімпіада
- Цікавинки звідусіль
- Web-квести
- Віртуальні музеї
- Я класний керівник
- Географія 8 клас
середа, 31 жовтня 2018 р.
понеділок, 29 жовтня 2018 р.
четвер, 29 березня 2018 р.
Самий вузький судноплавний канал у світі
Коринфський канал перетинає по прямій лінії однойменний перешийок. Обидва вони отримали свою назву від міста Корінфа, заснованого, за переказами, Сізіфом, і розташованого біля західного закінчення каналу.
Затока Іонічного моря, яка омиває ці берега з північного заходу, теж носить назву Коринфського. Завдяки цьому вузькому перешийку, Пелопоннес не вважається островом: він з'єднаний з Середньої Грецією, з материкової її частиною.
вівторок, 20 березня 2018 р.
Ad Astra – школа майбутнього
від Ілона Маска
Що може запропонувати геній-мільярдер?
Поговоримо про Ad Astra, навчальний заклад, заснований Ілоном Маском.
Tesla, SpaceX, всесвітній інтернет, колонізація Марсу – ім’я Ілона Маска постійно на слуху. Досягнень у того, кого називають головним підприємцем світу, багато, навіть складно повірити, що все це зробила одна людина. Але це так. І Маск, схоже, не збирається зупинятися на досягнутому, втілюючи у життя все більше нових проектів. Одним з них стала таємнича школа Ad Astra.
Колись давно Ілон Маск усією душею ненавидів школу: йому довелося зіштовхнутися з булінгом з боку однокласників, вчителі не дуже опікувалися учнями, а навчальні предмети були нецікавими. Тому до вибору навчального закладу для своїх дітей (а них у нього п’ятеро!) мільярдер підійшов з великою відповідальністю. Спочатку сини Ілона Маска вчилися у Мірманській приватній школі для обдарованих дітей, куди можна потрапити лише склавши складний тест. Але якість навчання Маска не вдовольнила. Отже, він почав шукати далі і не знайшов нічого гідного. Саме тоді у нього народилася нова цікава ідея – створити власну школу.
субота, 17 лютого 2018 р.
Журнал «На Урок»
10 найцікавіших відеолекцій та лекторіїв з анатомії
Наочна анатомія!
Добірка яскравих відеозамальовок, наочних фільмів та цікавих лекцій про будову і функціонування людського організму.
Як влаштований організм людини? Ми сприймаємо своє тіло як даність і навіть не замислюємося про природу тих чи інших процесів, що відбуваються усередині кожного з нас.
Пропонуємо добірку відеоматеріалів, в яких цікаво, яскраво і наочно розповідається про найдивовижніші таємниці явищ і процесів, що відбуваються усередині людського організму.
Редакція «На Урок» рекомендує використовувати цю добірку в якості освітнього матеріалу на уроках з анатомії або для перегляду в позаурочний час.
вівторок, 13 лютого 2018 р.
ТОП-7 сервісів для створення
по-справжньому крутих презентацій
Презентації — це потужний інструмент, який дійсно продає продукти, ідеї, знання і досвід. Але вся проблема в тому, що привернути увагу, зацікавити і переконати онлайн аудиторію презентацією стає все складніше. Вже нікого не здивуєш гарними слайдами, зробленими в класичному PowerPoint. Слухачів «чіпляє» інтерактив, динаміка і нестандартні візуальні ефекти...
неділя, 4 лютого 2018 р.
З метою активізації дослідницької, популяризаторської та меморіальної роботи в регіонах для відновлення і збереження національної пам’яті про події Української революції, її учасників в усіх населених пунктах України, Український інститут національної пам’яті започатковує створення інтерактивної карти «Місця пам’яті Української революції 1917‒1921 років».
четвер, 25 січня 2018 р.
У 2018 році Міжнародна програма з оцінювання освітніх досягнень учнів (PISA) уперше протестує не тільки предметні знання учнів у читацькій, математичній і природничо-науковій галузях, а й дослідить їхню глобальну компетентність.
Пояснюємо, що це та як цьому навчити дітей.
субота, 20 січня 2018 р.
Інтернет на користь: онлайн-ресурси для вивчення географії
Мандрувати планетою віртуально, навчатися, змагатися і перемагати
Більшість школярів і навіть дорослих полюбляють ігри і змагання! Це факт! Тому, чи не найкращий спосіб організувати навчальний процес, поєднавши пізнання нового та гру-поєдинок!
Пропонуємо добірку географічних інтернет-ресурсів, які стануть у пригоді на уроці, при підготовці до ЗНО або у позаурочний час.
Підписатися на:
Дописи (Atom)